Wynajem samochodów Katowice

Wynajem samochodów Katowice

Awos

 

wynajem samochodów Katowice

Wypożyczalnia samochodów — Katowice

Żeby poruszać się szybko i sprawnie po Górnym Śląsku, potrzebny jest samochód. Tylko dysponując dobrym autem można w pełni wykorzystać sieć doskonałych dróg w regionie. Nasza wypożyczalnia samochodów w Katowicach oferuje auta, dzięki którym można bez problemów dotrzeć do każdej miejscowości w województwie — niezależnie od tego, czy jest to Bielsko Biała, Sosnowiec czy Gliwice. Wynajem samochodów w Katowicach to gwarancja dotarcia na miejsce i na czas.

Skorzystaj z promocji 3 x 0 zł

Tylko teraz klienci naszej wypożyczalni samochodów w Katowicach korzystać mogą z atrakcyjnej oferty promocyjnej 3 x 0 zł. W jej ramach nie pobieramy żadnych opłat lotniskowych ani przygotowawczych. Także drugi kierowca może jeździć samochodem bez konieczności dopłaty. Promocja 3 x 0 zł to świetna okazja do obniżenia kosztów wynajmu samochodów i poruszania się zarówno po Katowicach jak i po okolicy.

Pełny asortyment samochodów

Nasza propozycja spełnia oczekiwania wszystkich klientów. Zarówno tych, którzy poszukują samochodów małych, jak i tych, którzy chcą wynająć auto większe. W naszej ofercie znaleźć można samochody różnych marek — począwszy od tych najmniejszych, z segmentu A, przez te średniej wielkości, z segmentów C i D, aż po minivany i Suvy.

samochody Katowice

W ofercie także samochody luksusowe

Specjalną częścią naszej oferty jest wynajem samochodów luksusowych. To propozycja skierowana do osób wymagających, poszukujących aut, które nie tylko pozwolą im dostać się na miejsce, ale także zapewnią maksimum komfortu i prestiżu.

awos_baner2